Duben 2012

je to děs

22. dubna 2012 v 10:13 | Serena |  ► My diary
Začít odznova, a pokolikáte už ?
Začít úplnou změnou, kterou sem nikdy neudělala.
Změnit účes, změnit šatník, udělat si tatto, zhubnout, zlepšit si známky, být sama se sebou spokojená.
Za celých 18 a půl let svýho života sem se nikdy nekoukla do zrcadla a řekla si, no tobě to dneska ale sluší. Nikdy ! Chci to změnit, fakt, včera mě něco neuvěřitelným způsobem nakoplo.
Dělám to pro sebe.
Pro můj velký den( maturitní ples), sem jím skoro posedlá, každý den to řeším :/
Teď je hlavní prioritou opravit si známky, ze dvou předmětů propadám, seru na tu školu už od prváku, ale teďka se to posralo totálně.
Hubutí -> každý den cvičení, málo jídla, hnusí se mi už ty blafy ve školní jídelně, každý den ke snídani rohlík, žádná obměna jídelníčku. Takže velký nákup na intr potravin na snídani ! Ovesné kaše, vločky, oříšky, celozrné pečivo, zelenina, ovoce.
Tetování. Už sem se dostala s finanční krize, mám na tetování 1500, zatím chci ale jen na nárt, musím si ale najít nějaký dobrý salon.
Možná si založím nový blog, tenhle mi moc štěstí nepřinesl.
O všem vás ale budu informovat.
V uterý si půjdu pro heslo na net. Tak snad už tam tentkrát bude :)

Accessories no.03

21. dubna 2012 v 9:10 | Serena |  ► Fashion

20.4

20. dubna 2012 v 18:37 | Serena |  ► My diary
Ahoj lásky,
tak, jak jste asi zjistili, tak sem ho nezasthila tudíž heslo nemám, takže tohle snad omluví mou dvoutýdenní nepřítomnost :/

9.4

9. dubna 2012 v 15:13 | Serena |  ► My diary
Ahoj kočky, tak za chvilku, jedu.
Zítra si musim jit pro heslo na interet, jeslti mi ho nedá tk tu dva týdny nebudu :/
Mějte se krásně :-* ♥

Thins*3

8. dubna 2012 v 11:06 | Serena |  ► Inspirace

Má minulost

7. dubna 2012 v 19:29 | Serena |  ► About me
Někdy je dobře, když se člověk ze všeho vypíše...
Začalo to šestou třídou, do té doby jsem byla jako každá holka, hubená jak tyčka, bez problémů s velkým zájmem o sport. Po páte tříde jsem musela změnit školu, protože u nás na vesnici už základka nepokračovala dál. Tak jsme šli do školy vedle do města, skoro půla lidí od nás z vesnice, a tak já hloupá jsem si myslela, že to tam nebude tak hrozný. No bylo, nějak jsem si tam nemohla zvyknout. A začala jsem se přejídat, aniž bych o tom věděla. V sedmé třídě si mě začal jeden spolužák dobírat kvůli postavě a já jedla víc a víc. Nemožně jsem se oblékala, ale pak mě osvítil modní duch, a na osmou třídu jsem se začal oblékat o hodně lépe, zato postava kynula víc, začala jsem kouřit. Na prázdniny z osmé na devátou třídu jsem si řekla, že opravdu zhubnu, že chci jít do posledního ročníku jako krásná hubená holka. Měla jsem 62 kilo a za 1 měsíc 2 týdny jsme zhubla přes deset kilo. Ano jenže, nejeděním a zvracením. Ale sen se splnil, každý se za mnou otáčel, každý kluk mě chtěl, každý mě přemlouval ať jím a hlídal mě. A pak se o mě začali zajímat i učitelé. Hlídali mě, řekli to i mámě a ta mě hlídala taky. Dostala jsem se na vysněnou školu, kterou teď nenávidím, a na konci devítky jsem začala chodit se spolužákem, a to byla moje nejosudovější chyba. Byla to taková ta první velká láska se vším všudy, byla jsme s ním 10 měsíců, ale z toho bylo 6 měsíců jen hádání, plno stresu, žádosti o dítě / chtěl abych měla dítě, aby mohl být jen se mnou/, viděli jsme se jen dva dny a to o víkendu, ale nic sme krom sexu nedělali, nikam jsme nechodili, on mi dělal hrozný věci, když jsme nebyli spolu atd. A mě to přestalo bavit, několikrát jsem ho podvedla. A tak jsem mu jednoho dne napsala, že už s ním nechci být. Přijel ke mě a brečel jako malej kluk, dokonce dostal mou mámu na svou stranu. A pak mi vyhrožoval, že mě zbije... No nic s tutím debilem jsem od toho okamžiku skončila nadobro.
Všechny stravovací návyky se změnili s příchodem na intr, hnusné jídlo, nepravidelné jídlo. Ale v prváku jsem ani nějak nepřibrala max 2 kila.
Ve druháku kolem prosince jsme si našla kluka, byl u nás na intru, no jedním slovem nuda... Nikam jsme nechodili a když já jsem šla třeba na zumbu tak mi psal jak jsem hrozná, že nejsem s ním a tak. No vztah nám trval 3 měsíce, ale nešlol to dál.
Od té doby což je už rok a něco jsem neměla kluka a ani sex...
Všechno tohle přibýtání přišlo až s nástupem do třetáku, tedy tam jsem teď. Hned první měsíc jsem přibrala skoro 5 kilo :/ Teď mám skoro 70, celý život se mořím s dietami, cvičením, ale nejde to dolů. Pořád si říkám, když to šlo předtím, proč to nejde teď ?
Ale ne ! Ono to půjde ! A i když od té doby co mám blog, jsem nic nezhubla už možná vím, v čem byla chyba, a ne nadarmo se říká změna je život.
Chci zhubnout hlavně kvůli sobě, ale taky chci zhubnout, abych se nemusela stydět a konečně si našla kluka ! Pořádného kluka, který mě bude mít rád.
Děkuji, pokud jste to dočetli do konce :)

Šaty

7. dubna 2012 v 13:10 | Serena |  ► Fashion

5.4

5. dubna 2012 v 7:50 | Serena |  ► My diary
Ahojky :)
Tak tablo se mi povedlo, jen to musím opravit a vyretušovat, boužel nějak to neumím, zkouším podle návodů z youtube, ale nějak mi to nejde :/
Včera sem přijela, a všichni králíčci byli bez sena, prý už jakou dobu a to je sestra doma dýl než já, ano sice byla nemocná, ale mohla pro to seno dojít, já tam nemužu se mnou se babi nebaví...
A vypadá to, že mi můj umře, kurva, co se to děje všichni mi najednou umírají ? Říkám sestře, dojdi pro seno a ona ne mě není dobře, já na ní hm a že mi umírá **** to ti je jedno jo ? Je tam vyhublej, má kokcidiozu a ty si tu ležíš jako kráva. A ona jen neříkej mi kráva a víc nic...
A asi mi umře, je na tom špatně, včera sem ho začala léčit, ale nevim... :(
Hubnutí ? Poslední týden sem vůbec nesportovala. Dnes sem chtěla běhat, ale prší, tak si budu muset najít něco jiného.

3.4

3. dubna 2012 v 12:41 | Serena |  ► My diary
Ahoj kočičky, nebojte nezapoměla sem na vás ani na blog, jen tyhle tři dny jsou opravdu velmi krušné...
Za chvilku letím na plazmu, a zítra mě čeká moje první fotografická zakázka, sem nervozní, aby se mi to povedlo :) snad dnes večer budu mít trochu času a obejdu vám blogy, raději ale nic nebudu slibovat.
Chybíte mi :*